Inspirace pro váš domov
Servírovací misky

Bílá servírovací miska z kameniny ø 25 cm Pacifica – Casafina

4.3 (7)
719 Kč

Zcela unikátní výrobek Bílá servírovací miska z kameniny ø 25 cm Pacifica – Casafina od výrobce s mnohaletou tradicí Casafina snadno můžete získat v naší aktuální nabídce za příznivou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 719 korun včetně DPH

EAN: 5606739816063
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Casafina
Prodejce: Bonami.cz
Minimalistická Pacifica představuje kolekci nádobí vyráběného v Portugalsku z místní přírodní jemné kameniny. Jednotlivé kousky se dokončují ručně, což každému dodává na jedinečnosti. Vypalují se pouze jednou, čímž dochází ke snížení emisí a úspoře energie. Předností značky Casafina tedy nejsou pouze kvalitní a originální produkty, ale i ohleduplnost k životnímu prostředí. Obaly dodávané spolu s recyklovatelným nádobím jsou 100% bez plastů.

Dobré vědět: Pacifica se velmi snadno čistí díky vysoké odolnosti a nízké pórovitosti, lze používat i abrazivní čisticí prostředky bez rizika poškození povrchu. Nádobí je možné mýt v myčce, pro zajištění delší životnosti však doporučujeme dbát na to, aby žádný předmět během mycího cyklu nenarážel o jiný, čímž se zabrání jeho poškození. Pro jistotu také doporučujeme mýt větší a naopak drobnější kousky v ruce.

Tato kamenina disponuje vysokou odolností vůči teplotním výkyvům v rozmezí od -20 ºC do 250 ºC, nádobí tedy můžete umístit do trouby, mrazáku i mikrovlnky. Nepoužívejte ho však nad přímým ohněm a nepokládejte hned po vytažení z trouby na příliš studený povrch. Maximální doporučená teplotní odchylka je 180 ºC.

Kde koupit

Bonami.cz
Bílá servírovací miska z kameniny ø 25 cm Pacifica – Casafina
719 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Servírovací misky

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Casafina