Inspirace pro váš domov
Vodítka a obojky

Černé vodítko velikost M 3 3in1 – Lishinu

2.8 (3)
1 099 Kč

Tento velmi oblíbený kousek Černé vodítko velikost M 3 3in1 – Lishinu od známého dodavatele Lishinu pohodlně získáte tady levně. Produkt momentálně prodáváme za 1 099 Kč včetně DPH

EAN: 3830061191495
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Lishinu
Prodejce: Bonami.cz
Značka Lishinu představuje revoluční hands-free samonavíjecí vodítko pro psy a kočky, díky kterému si můžete pohodlně užít například běh, ale i klasické procházky bez nutností držení vodítka v ruce. Během několika sekund jej připnete na zápěstí či kotník pomocí měkkého ergonomického neoprenového pásku, v případě potřeby ho navíc stejně rychle i sundáte.

Samonavíjecí lano o délce 3 až 3,5 metru je vybaveno automatickou brzdou, která jej zastaví jakmile by došlo k velmi prudkému pohybu vašeho psa. Zablokovat jeho délku můžete také pomocí tlačítka či rychlejším pohybem vaší ruky směrem od psa.

Řada 3in1 se od ostatních variant liší tím, že kombinuje přednosti hands-free, samonavíjecího i klasického krátkého vodítka. Hodí se především pro malé zvířata a vysoké majitele.

Vodítko je navržené a vyrobené ve slovinské Lublani a hodí se pro psy a kočky od 8 do 12 kg váhy. V balení naleznete samotné vodítko, neoprenový pásek, barevný výměnný kryt a návod.

Kde koupit

Bonami.cz
Černé vodítko velikost M 3 3in1 – Lishinu
1 099 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Vodítka a obojky