Inspirace pro váš domov
Talíře

Talíř z kameniny ve zlaté barvě Riviera – Costa Nova

2.6 (10)
709 Kč 969 Kč 27% Sleva

Povedený produkt Talíř z kameniny ve zlaté barvě Riviera – Costa Nova od spolehlivé značky Costa Nova lze nakoupit v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu. Nyní nakoupíte za 709 Kč včetně DPH.

EAN: 5606739951306
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Costa Nova
Prodejce: Bonami.cz
Inspirována francouzskou a italskou riviérou a navržena designérem Christianem Tortu, Riviera představuje kolekci nádobí vyráběného v Portugalsku z místní přírodní jemné kameniny. Jednotlivé kousky se dokončují ručně, což každému dodává na jedinečnosti. Vypalují se pouze jednou, čímž dochází ke snížení emisí a úspoře energie. Předností značky Costa Nova tedy nejsou pouze kvalitní a originální produkty, ale i ohleduplnost k životnímu prostředí. Obaly dodávané spolu s recyklovatelným nádobím jsou 100% bez plastů.

Dobré vědět: Riviera se velmi snadno čistí díky vysoké odolnosti a nízké pórovitosti, lze používat i abrazivní čisticí prostředky bez rizika poškození povrchu. Nádobí lze mýt v myčce, pro zajištění delší životnosti však doporučujeme dbát na to, aby žádný předmět během mycího cyklu nenarážel o jiný, čímž se zabrání jeho poškození. Pro jistotu také doporučujeme mýt větší a naopak drobnější kousky v ruce.

Tato kamenina disponuje vysokou odolností vůči teplotním výkyvům v rozmezí od -20 ºC do 250 ºC, nádobí tedy můžete umístit do trouby, mrazáku i mikrovlnky. Nepoužívejte je však nad přímým ohněm a nepokládejte hned po vytažení z trouby na příliš studený povrch. Maximální doporučená teplotní odchylka je 180 ºC.

Kde koupit

Bonami.cz
Talíř z kameniny ve zlaté barvě Riviera – Costa Nova
709 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Talíře

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Costa Nova